روغن کولر09122914232

یکی از مشکلاتی که معمولاً پس از شارژ مجدد کولر خودروها رخ می دهد، در اثر استفاده از روغن نامناسب است.
هنگام تخلیه گاز کولر بخشی از روغن کمپرسور که در مدار گاز وجود دارد، همراه گاز تخلیه شده و توسط دستگاه شارژ کولر به محفظه روغن کثیف فرستاده می‌شود، باید توجه داشت استفاده مجدد از این روغن موجب آسیب رسیدن به کمپرسور کولر می شود. برای روغن جایگزین صرفاً از روغن مخصوص 15-SP استفاده نمایید. میزان روغن تزریقی باید با روغن تخلیه شده برابر باشد چون روغن کمتر باعث آسیب دیدن کمپرسور کولر و روغن بیشتر موجب کاهش خنک کنندگی کولر خودرو می شود.
روغن‌های خنک‌ کننده مصنوعی با اضافه کردن افزودنی‌ها بر پایه پلیول استر ساخته می‌شوند و باعث روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی کمپرسور می‌شوند.
روغن کمپرسور کولر ماشین یک روغن ترکیبی پلیول استر (POE) ساخته شده است و به طور خاص برای استفاده در کمپرسورهای تبرید و تهویه مطبوع خودرو که با استفاده از گاز 134 کار می‌کنند طراحی شده این محصول حفاظت پوششی موثر برای فولاد و آلومینیوم را برای افزایش عمر سیستم و کارایی بهتر و مناسب فراهم می‌آورد. این روغن ترکیبی از ویژگی های دمای پایین و بی نظیر برای مقاومت شیمیایی و حرارتی بالا در یک طیف وسیع از دما را فراهم می‌کند.

جهت تعویض روغن کولر با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
021-22137691 -09122914232