سرویس های دوره ای

سرویس های دوره ای021-22137691

به جهت کاهش استهلاک و افزایش طول عمر خودرو، انجام سرویس های دوره ای در فواصل مشخص ضروری است.
سرویس‌های دوره‌ای و نگهداری خودروها در انواع کلاس‌ها، بخشی از مهم‌ترین موارد موجود پیرامون دارا بودن یک اتومبیل است. اگر مالک خودرویی به سرویس‌های دوره‌ای و شیوه نگهداری خودرو خود به درستی اهمیت ندهد، پس از گذشت چند وقت می‌بایست منتظر آسیب‌های جدی بر روی اتومبیل خود باشد.
در ایران نیز مبحث نگهداری خودروها یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در خرید یک اتومبیل است و خریداران می‌بایست حتما توجه خود را بر روی شیوه مراقبت و سرویس‌های دوره‌ای معطوف کنند.
حال به‌سراغ بررسی تاریخ سرویس‌های دوره‌ای محصولات چندین برند پرطرفدار خارجی در بازار خودرویی کشور می‌رویم.
1.بی ام و
به‌طور کلی محصولات بی ام و به‌صورت تنفس مصنوعی ( توربو ) و تنفس طبیعی بوده و به‌جرات می‌توان گفت که حساس‌ترین محصولات موجود در بازار خودرویی ایران، اتومبیل‌های بی‌ام‌و هستند. در همین رابطه، به اعتقاد کارشناسان، به‌دلیل تکنولوژی بالا ساخت خودروها توسط این برند و حجم‌های مختلف پیشرانه، بهترین میزان پیمایش محصولات بی‌ام‌و در ایران برای مدل‌های تنفس طبیعی مابین ۶۸۰۰ الی ۸۲۰۰ کیلومتر و برای مدل‌های تنفس مصنوعی، مابین ۴۲۰۰ الی ۴۹۵۰ کیلومتر در رابطه با بررسی و سرویس‌‌های دوره‌ای، اعلام شده است.
2.مرسدس بنز
 این نکته نیز لازم به اداوریست که همانند بی‌ام‌و، محصولات بنز نیز از حساسیت بالایی برخوردار هستند و دو صورت تنفس طبیعی و تنفس مصنوعی در بازار خودرویی یافت می‌شوند. در همین رابطه، طبق اعلام کارشناسان فنی، بهترین میزان پیمایش مدل‌های تنفس مصنوعی این برند برای بررسی و سرویس‌های دوره‌ای در ایران، مابین ۴۳۵۰ الی ۴۹۵۰ کیلومتر و مدل‌های تنفس طبیعی، مابین ۶۳۵۰ الی ۸۵۰۰ کیلومتر اعلام شده است.