لوازم یدکی Bmw

تعمیرگاه اتودیاگ با توجه به گستردگي صـنـعـت خودرو و همچـنـيـن بازار عرضه و تــقـاضـاي بسيـار قـوي در زمـينه لـوازم يــدکي و تـجهيـزات جانبي خوردو و نيز افزايش چشمـگير و روز افزون اسـتـفاده از اينترنت، براي نخـستين بار در کــشور، ما اقدام به راه اندازي سايت تعمیراتی و واردات لوازم ناياب خودروهای خاری از جمله بنز ، بی ام و و ...، تجهيزات خاص نموديم.
تعمیرگاه اتودیاگ بدنبال انجام انواع فعاليتهاي تعمیراتی خود از جمله تعمیرات خودروهای بنز ، تعمیرات بی ام و ، تعمیر مازراتی و تعمیر پورشه و همچنین با دارا بودن قطعات یدکی خودرو از بدر خدمت مشتریان این خودروها خواهد بود. اتودیاگ با داشتن پرسنل مجرب خود در زمینه تعمیرات و همچنین مشاوره به مشتریان این خودروها گام بلندی در جهت رفاه حال مشتریان خود برداشته است.
ما همچنان در تلاشیم با توجه به نیاز بازار لوازم یدکی خودرو در کشور و نیاز روز افزون مشتریان گرامی به قطعات یدکی خودروهای روز دنیا، در راستای تجارت و ارائه خدمات نوین به مشتریان محترم تحولی عظیم ایجاد کنیم.
اتودیاگ در نظر دارد با تامین لوازم یدکی bmw ، لوازم یدکی benz  ، لوازم یدکی پورشه و ... به شما مشتریان عزیز کمک کند تا مشکلی در تامین لوازم یدکی خودروهای خارجی نداشته باشید

برای ارتباط با مشاوران ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
021-22137691 _ 09122914232
لوازم یدکی bmw